İster Satın Alın
İster Kiralayın

Müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini minimize etmek amacı ile bulut ortamında tasarlanan Morvera Satınalma Sistemi istenirse müşteri sunucularına kurularak sadece kendi kullanımlarına da açılabilmektedir.

Bulut sistem altyapısı, Türkiye’de yerleşik bulut platformu hizmeti veren, yüksek güvenlik seviyesine sahip servis sağlayıcı üzerinden verilmektedir. Bu platform sayesinde, müşterilerimiz, sunucu, yedekleme, kapasite artışı ve benzeri maliyetleri bertaraf ederek hemen kullanıma başlayabilirler.

Müşteri sunucularına kurulum tercih edilirse, yine maliyetleri en aza indiren yapımız ile kurulumlar 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilip, sistem kullanıma açılmaktadır. Ayrıca, tedarikçi ve malzeme bilgilerinin tutulduğu sistemler ile entegre olunarak, bu bilgiler Morvera sistemi içerisine alınmaktadır. Kullanıcılara farklı bir kullanıcı adı ve şifre verilmesi yerine, bilgisayarlarını açarken kullandıkları kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılması sağlanmaktadır.

Her iki kurulum seçeneği ile öncelikle amaçlanan, kağıt ve excel ortamında yürütülen satınalma taleplerinin düşük bütçe ile dijitalleştirilmesini sağlamaktır. Sistem, veri gizliliği ve kişisel verilerin korunması esas alınarak hazırlanmış ve her alanı bu kavramlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Copyright © 2020 Morvera. Her hakkı saklıdır.